RGR AIRON
RGR METALL
ISO 9001 / ISO 45001 / ISO 3834 / EN 1090
MEIST
RGR Airon OÜ pakub gaasi-, plasma- ja vesilõikuse, painutamise, valtsimise, rihtimise, keevitamise, montaaži ja muid metallitöötlemisteenuseid.
Metallitöötlemisteenused ja keevitatud teraskonstruktsioonid
RGR Airon asutati 2000. aastal ja ettevõtte spetsialiseerus lehtmetallist toorikute tootmisele, kasutades gaasi-plasma lõikamist. Juba mitu aastat on ettevõte Eesti turul hoidnud stabiilset positsiooni ning osutunud usaldusväärseks partneriks paljudele sellistele tööstusharudele nagu masinaehitus, metallitööstus, ehitus, laevaehitus, nafta ja gaasi tootmine jne.
Tänapäeval on RGR Airon üks juhtivaid lehtmetalli töötlemisettevõtteid Eestis, millel on üks suurimaid CNC-lõikamismasinate seadmete arv.

RGR Aironi tootmishoone asub Maardus, Eestis, peamiste sadamate ja maanteede lähedal.

RGR Aironi tootmishoone on 4000 m2. Tootmisseadmed sisaldavad CNC-ga juhitavaid gaasi-, plasma- ja vesilõikamis masinaid, painutuspress, valtsimismasin, rihtimismasin, puurimismasin ja muid metallitöötlemisseadmeid.

Klientide vajaduste rahuldamiseks on RGR Airon pidevalt laiendanud teenuste valikut, investeerinud uutesse tehnoloogiatesse ja personali väljaõppesse, uskudes arengusse ja professionaalsusse.

Aastal 2016. a. on käivitati keevituse tööde pakkumine, mis võimaldas RGR Aironil pakkuda oma klientidele keevitus- ja monteerimis teenuseid, peale terasest lõikamise teenuste.

Tänapäevaks on RGR Airon sertifitseeritud järgmiste standartide kohaselt: ISO 9001, ISO 45001, EN ISO 3834-2 ja EN 1090-2 EXC3.
TEENUSED
LEHTMETALLI LÕIKUS
PAINUTUS
VALTSIMINE
RIHTIMINE
TORUDE JA PROFIILIDE LÕIKAMINE

LISATEENUSED

KEEVITAMINE / TERASKONSTRUKTSIOONID

KOHALETOIMETAMINE

Pakume kohaletoimetamist Eesti piires ja EL riikidesse

GALERII
Meie tooted
SERTIFIKAADID
RGR AIRON OÜ
Sekretär
+372 633 6440 rgrairon@rgr.ee
Hinnapäringud
Aadress
Madikse 11, 74114 Maardu, Estonia
Lahtiolekuajad
E-R 8:00 - 16:30
KLIENDITEENINDUSE OSAKOND